5-%d7%a4%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%91%d7%98%d7%99%d7%97%d7%95-%d7%9c%d7%9b%d7%9d-%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c-%d7%9e%d7%aa%d7%90%d7%9e%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%91-2017-min

הנה מסתיימת לה שנת 2016 ואוטוטו מתחילים את 2017. איך תסכם את השנה האחרונה?

האם אתה מרוצה ממספר המתאמנים בעסק שלך? האם את מרוצה מרמת ההכנסות החודשית? האם השגת את היעדים והמטרות שהצבת לעצמך בשנה החולפת? האם בכלל קבעת לעצמך יעדים?

אז לקראת השנה החדשה, קבלו 5 פעולות שיבטיחו לכם ים של מתאמנים ב 2017!

פעולה מספר 1 : הבינו היכן אתם נמצאים היום?

נשמע בסיסי, אבל רובינו לא יודעים להעריך את מצבינו הנוכחי. בדקו היטב כמה מתאמנים יש לכם היום? כמה מתאמנים חדשים הצטרפו במהלך השנה? כמה מתאמנים עזבו אתכם? כדי להכין תוכנית פעולה מעשית (שיט! חשפתי כבר את פעולה מספר 3! 🙁 ) אתם חייבים להבין את נקודת ההתחלה שלכם מבחינת מדדים אלו.

פעולה מספר 2 : החליטו לאן תרצו להגיע!

רוב בעלי העסקים לא יודעים להגדיר לאן הם רוצים להגיע. כששואלים מישהו "כמה כסף תרצה להרוויח?" והוא משיב "כמה שיותר", מה שמשתמע מכך זה :"לא הגדרתי לעצמי בדיוק מה אני רוצה אז אני אזרוק משהו באוויר שגם ככה לעולם לא אגיע אליו". נכון? "כמה שיותר" זו לא מטרה ולא יעד, זו התחמקות. מי שלא מגדיר לעצמו לאן הוא רוצה להגיע, גוזר על עצמו להיות תוצאה של אנשים אחרים שכבר עשו עבור עצמם את ההחלטה הזו.

פעולה מספר 3 : הכינו תוכנית פעולה!

תוכנית פעולה לוקחת בחשבון את פעולות 1+2 ומגדירה כיצד ובאיזה קצב נעשה את הדרך הנדרשת, עד להשגת המטרה.

כיצד – מהן הפעולות שעלינו לעשות מבחינת : שיווק, מכירות, שירות ושימור לקוחות, התנהלות פיננסית וכו'.

באיזה קצב – תוכנית טובה לוקחת בחשבון שלא נכפיל את כמות המתאמנים שלנו כבר בחודש הראשון. בדיוק כמו שאדם עם עודף משקל של 20 ק"ג לא ירד אותו תוך חודש. קחו את המטרה שלכם, את הדרך שהחלטתם לעשות וחלקו אותה ל 12 חודשים תחילה. אחרכך למספר השבועות בחודש (בממוצע כ -4.3), אחרכך למספר ימי העבודה בכל חודש – והנה לכם כיוון חיובי לתוכנית פעולה.

פעולה מספר 4 : קחו מרווחי ביטחון

מרווחי ביטחון או דרגות חופש הם אותם מקדמי ביטחון שאנו נדרשים לקחת במקרה והתוכנית לא תהיה בדיוק כפי שחשבנו מראש.

לדוגמא : אם נרצה לצרף 120 מתאמנים חדשים בתקופה של שנה, מכאן משתמע שנצטרך לגייס 10 מתאמנים חדשים בחודש. אבל כמו שאנחנו יודעים, לא כל מה שאנחנו מתכננים קורה בדיוק באותו האופן לכן נכוון את עצמנו ליעד גיוס מתאמנים חדשים של 12 בחודש. כך גם אם נפספס קצת, עדיין נגיע בסך הכל הכללי למטרה שהוצבה.

"מי שמכוון לירח, גם אם יחטיא, סופו שיפול בין כוכבים" לס בראון.

פעולה מספר 5 : הקיפו את עצמכם באנשים חיוביים!

אנשים חיוביים = תוצאות חיוביות.

נסו לבלות בחברת או לעבוד עם אנשים בעלי שאיפות ומטרות זהות לשלכם. תתפלאו, יש אנשים מדהימים שרק מחכים להזדמנות. נסו להתרחק עד כמה שניתן מאנשים "ריאליים" מדי או "רציונאליים" מדי כשאתם מתחילים בדרך של כיבוש המטרות שלכם. אותם "מייבשי חלומות" או "מפוצצי בלונים" מגיעים לעיתים במסווה של דאגה כנה (ולעיתים היא באמת כזו), אך מאחר והם לא שותפים להחלטות ולדרך שעשיתם – העצה שהם מנדבים לרוב לא תהיה תקפה. רק אנשים שעשו ועושים את הדרך שלכם יכולים לעזור ולייעץ כאן.

אז מה היעד שלכם לשנת 2017?

 רוצים ללמוד עוד על ניהול עסק בתחום הכושר והספורט? דברו איתנו!

[pojo-form id="3878"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.